Kohtumine iseendaga ja teistega läbi Hawaii Shamanismi ning Sisemise Perekonna

juuni 1, 2019

10:00 - 18:00

Tallinn, Niine 11

85€

♥ Kohalolu ♥ Lõdvestumine ♥ Usaldus ♥ Lähedus ♥ Nauding ♥ Avatus ♥

Vaata meie värsket videokutset siit: https://youtu.be/MWxBifi11lQ

Aeg ja koht: 1. juunil City Yoga Studios, kl 10-18
Lõuna ei sisaldu hinnas
Töötuba viivad läbi ja ruumi hoiavad Peep Õunapuu ja külaliskoostööpartneritena Crystal Ra Laksmi-Ditton ja Michael Ditton Havailt
Osaluspanus: 85€ (70€ registreerudes kuni 15.mai)
Registreerimine: https://goo.gl/forms/SoSm4pTq8MSTrPSr2
NB! osalemine ainult eelregistreerimisega!
Info: 58046838
Loe osalejate tagasisidet: http://www.tantraflow.ee/tagasiside/

Mis on Tantradate?

See on eelkõige kohtumine iseendaga, oma tõelise olemusega läbi teiste inimeste peegelduste hoitud ja mängulises ruumis.

Astudes uksest sisse, astud Sa maailma, mis erineb täielikult harjumuspärasest. Kui Sa lubad endal avaneda, lõdvestuda ja usaldad, siis võid kogeda imelist avanemist iseendas, ekstaasi, naudingut lihtsalt olemisest, lähedust, armastust jpm.

* Mis on TantraDate-i eesmärk?
Läbi lihtsate praktikate jõuda kohalousse, paremasse ühendusse iseenda ja teistega. Imeliste ja harmooniliste suhete küllus ümbritsevas. Eriline kogemus võib puudutada sind sügavalt ja avardada täis potentsiaali.

* Kas TantraDate sündmused on ainult vallalistele ja või saan ka paarilisega tulla?
Põhiliselt osalevad õhtutel vallalised aga tulla võib ka paarilisega, sest fookus on isiklikul sisemisel kasvamisel.

* Mis on TantraDate sündmustes erilist?
See on unikaalne võimalus kohtuda kõigi vastassoost inimestega algusest peale läbi oma meeletajude (silmad kinni) ja sellega eriliselt aktiveerides oma taju ning kohalolu. Kogeda muutunud teadvuse seisundeid ja saada seeläbi ümbrusest enam informatsiooni.

* Mis siis, kui mulle mingi inimene või harjutus ei meeldi?
Harjutame kõike vastavuses oma piiridega ja igal ajahetkel võid olla kasvõi lihtsalt vaatleja.

* Kas õhtutel on kindlad vanusegrupid ja eeldatakse varasemat kogemust?
Vanusegrupid on vaid soovituslikud ja õhtu sobib nii algajatele kui tantras kogenutele.

Selle päeva fookuspunktid:

♥ Enne kohtumist teistega – kohtu tõeliselt iseendaga läbi erinevate siserännakute, interaktiivsete harjutuste nii individuaalselt kui ka kohalolijatega

♥ Tutvu lühidalt Hawaii shamanismi põhiprintsiipidega mis aitavad sul saada selgust endast ja oma suhete soovidest

♥ Tutvu oma kolme minaga Hawaii shamanismi lähtepunktist

♥ Tutvu oma sisemise perekonnaga – oma sisemise lapse, naise ja mehega. Õpi neile andma oma häält, liikumist ja hingamist.
Kuula nende sõnumeid, tervenda neid ja taasühendu et luua uus koostöö ning muuta oma sisemine suhe iseendaga tõeliselt harmooniliseks

♥ Tutvu ka teiste kohalolijate sisemiste perekondadega

♥ Saad sellelt päevalt väga palju praktilisi tööriistu kas ja kuidas tegeleda iseenda suhtega iseenda suhtes kui ka teiste suhtes ja kuidas väljendada julgemalt oma vajadusi ning kuidas luua sinu unistuste suhteid sinu tingimustel?

♥♥♥

Me oleme kõik kuulnud väljendit et enne kui saame kedagi teist armastada peaksime õppima iseendid armastama.
Aga see läheb veelgi kaugemale. Enne kui saame kellegi teisega tõeliselt igal tasandil kohtuda peame seda tegema iseendaga.
See sündmus annabki selleks imelise võimaluse!

Turvalises tantraruumis hoiavad ruumi kaks kuningat Peep ja Michael ning kuninganna energiaid hoiab ja kannab Crystal Ra.

Selles ruumis sukeldume kõigepealt iseendisse läbi Hawaii shamanistlike meetodite – kohtudes iseendiga läbi sügavama hingamise, hääle ja palve.

Hawaii shamanismis on tähtsal kohal kolme minaga tutvumine kes on väga tihedas ühenduses meie sisemise perekonnaga.
Teeme läbi mitmeid sisemisi rännakuid et kohtuda nii oma kolme sisemise minaga kui ka oma sisemise perekonnaga.

Õpime tutvuma oma sisemise perekonnaga läbi hääle, hingamise ja liikumise. Anname oma hääle kõigile kolmele pereliikmele. Teeme läbi sügava tervendusprotsessi nii et meie sisemine perekond saab tutvuda, terveneda ja ka koostööd tegema asuda. Alles siis kui meie sisemine perekond on harmoonias on meil võimalik luua harmoonilisi suhteid väljaspool endid.

Kui oleme läbi teinud sügavad sisemised rännakud, oleme tutvunud kõikide kohalolijatega mitte ainult kui kohalolijatega,
vaid oleme ka näinud nende sisemiste perede väljendusi ning ka sisemist pere.
Kui sulle meeldib kellegi sisemine pere siis ta meeldib sulle ka kui inimene ja see on juba hea algus ka sügavamaks tutvumiseks.

Seega see on täiesti teistsugune Tantra Date mis võib luua väga sügava ja uue vundamendi sinu suhtele iseendaga ja kõigi teistega pole siis vahet kas pere keskel, intiimsete partneritega, tööl või mujal.

Selge on see, et kui su suhe iseendaga muutub selgemaks, paremaks ja tervemaks, muutub kõik ka sinu välises maailmas sellega seoses.

Selle Tantra Date-i ajal õpime tugevdama iseenda MINA platvormi, mis on tänapäeval kordi olulisem kui kunagi varem. Me peame õppima selgeks mida me vajame ning kuidas ning õppima iseendid paremini tundma. Mida tugevamad on meie MINA platvormid, seda tugevamad saavad olema meie suhted. Mida rohkem täidetud oleme me ise, seda rohkem täidetuna läheme me suhetesse, kuhu me siis ei sukeldu enam mõttega, et teised meid täidavad, vaid kuhu me liigume kui täisõiguslikud ja täies harmoonias isiksused tõmmates ka oma reaalsusesse sarnase olemisega inimesi ja suhteid. Sedasi saavad meie suhted meile pakkuda palju rohkem rahuldust, õnne, harmooniat ja armastust igal tasandil ja igal ajal.

Kui see sündmus sinuga resoneerub, siis tule kohale – sest oma kogemus on kuningas ja kuninganna!Juhendajad

Peep Õunapuu

TantraDate, TantraFlow ja High on Life Tantrafestivali asutaja, väelaulu kontsertide, tantra kursuste ja – õhtute ja meeste väeringide korraldaja, kehatöö terapeut – keha tasakaalustamine, (MER) sidekoe energeetiline vabastamine , kehablokeeringute vabastamine, tantramassaaž, energiatöö ja nõustamine.

Crystal Ra Laksmi-Ditton

Sündinud ja ülesse kasvanud Eestis, kuid viimased 15 aastat veetnud väga palju aega väljaspool Eestit ja reisinud 30-le maale, tal on kaks kõrgemat ülikooliharidust kolmest maailmaklassi ülikoolidest (Oslo, Tromsø ja Kaplinn), ta on teinud kaks dokumentaalfilmi, tal on olnud mitmeid ärisid erinevatel maadel. Praegu juhib ta jätkuvalt Oü New Flow firmat Eestis mis on töös olnud alates 2007. aastast. Koos Michaeliga loodi Infinite Acitvationi firma, mis on registreeritud USA-s. Nende ohtrate seikluste ajal on ta õppinud iseennast tundma, sügavsukelduma nii oma varjudesse kui ka kõrgustesse ja läbi erinevate maade tervendustehnikate õppinud ennast ja oma elu tasakaalustama ja tervendama.

Tema suurimaks kireks on tegelemine inimestega, mida ta on juba teinud pea 20 aastat ja ka rahvusvaheliselt – nende inspireerimine, motiveerimine ja transformeerimine ning uutele algustele kutsumine. Läbivaks jooneks kõik need aastad on olnud külluse teemaga tegelemine, kuna kõikides kultuurides on see omamoodi tähtis ja olulisel kohal. Tema peamiseks eesmärgiks on inimesi mitte ainult inspireerida, vaid ka motiveeritult hakata tegutsema et hakata realiseerima oma unistusi reaalsuseks.

2007. aastal tõi Crystal Ra Eestisse Auratransformatsiooni™ ja käivitas antud tehnika töö Eestis, mille ajal osales ka Aurainstruktorite koolitusel ja koolitas välja koostöös Berit Hickmaniga Eesti esimesed Auratransformaatorid. Peale seda tõi Crystal Ra maale mitmeid tantraõpetajaid, kelledega käis tihe koostöö väga palju aastaid. See andis talle ka parima koolituse kuidas hoida ruumi, kuidas olla grupiprotsesside ja dünaamikate juhtija. Peale seda on Crystal Ra tegelenud meelemustrite muutmistehnikatega nii nagu ka paljude uue aja nippidega ja juhtinud väga palju online koolitusi oma reiside ajal.

Aastal 2013 formaliseerus tema enda veeteraapia Wantra nime alla, mis on praeguseks kujunenud tema lemmiktehnikaks inimestega tegelemiseks, eriti nendega kelledel on vee hirmud või kes ei oska ujuda või kes soovivad sügavlõdvestuda. 2007-aastast alates on Crystal Ra juhtinud erinevaid seikluskoolitusi looduses – Norras, Mehhikos, Eestis ja ka Havail. Uued sihtkohad on lisandumas. See on kõige põnevam moodus tutvuda iseendaga ja ka maailmaga. Havai on neist kohtadest siiani parim ja võimsam klassiruum maailmas. Viimati on lisandunud uus kirg – Havai shamanismiga tutvumine.

Michael Ditton

Pärit Lõuna Californiast kus ta ühel hetkel omas ja juhtis viite firmat. Ühel hetkel müüs ta maha kõik oma ärid ja purjetas 10 aastat mööda Mehhiko läänerannikut. Nende seikluste ajal õppis ta ära kas ja kuidas luua jätkusuutlikuid süsteeme ja sturktuure, selleks et elada täielikult oma unistust iseenda tingimustel. Michaelil on väga tugev finantstaust ja ta oskab väga teadlikult ja inspireerivalt inimesi juhendada oma Finantsilise Vabaduse maailma.

Alates hetkest kui Michael kohtus Crystal Ra-ga on ta õppinud ja sukeldunud väga sügavalt ka vaimsete praktikate maailma. Üks köitvamaid on tantra. Michaelil on väga hea ja naturaalne võime hoida turvaruumi nii nagu ka väga teadlik ja võimas puudutus ning peale kõige muu on ta täielik kuningas oma olemuselt. Väga paljudel on olnud võimalus läbi tema armastuse ja kohalolu avarduda ja terveneda. Sellel suvel avab Michael ka suuremalt võimalused temaga koostööks ja teraapiaseanssideks Eestis.

Crystal Ra on Michaelilt õppinud palju eelarve, plaanimise ja struktuuride ja süsteemide kohta. Iga aastaga on läbi selle kõik liikunud paremuse poole.

Crystal Ra ja Michael kohtusid 2014 aasta detsembris Mehhikos ja 2017. aastal abielluti Havail. Selle aja jooksul on õpitud palju Kaksikvaimude suhtest ja ka kas ja kuidas kõike õnnelikult ja harmoonias töös hoida. Veebruaris 2019 ilmus ka raamat ‘Spirit Mates’ Anni & Carsten Sennovi poolt kus nende armastuse lugu on jagatud (rootsi ja inglise keeles).

Nende ühine eluülesanne on ühildada mõlema teadmised, oskused ja sisemine kasv ning kasutada seda oma klientidele panustamiseks ja koostööks. Nende lemmikud antud teemade jagamiseks on LIVE workshopid, tutumisõhtud, kõned, minikoolitused ja muidugi seiklusretriidid. Nende uue aja energiad ja ka Kaksikvaimu energiad aktiveerivad kõik kohalolijad soovima rohkem ja looma rohkem oma elu iseenda tingimustel nii et unistused muutuvadki reaalsuseks!

Crystal Ra ja Michaeli muinasjutu lugu: https://youtu.be/y2GIa6cZ-CA