TantraDate – AVANEMINE

november 28, 2018

18:30 - 21:30

Tartu

Osaluspanus 25€; koos sõbraga 20€

Ruumi hoiavad: Peep Õunapuu ja Virge Kuivjõgi
Registreeru: https://goo.gl/forms/Z9gOKgW2Et1FjBJG2
Loe allpool, mida kujutavad endast tantraõhtud 🙂

Mänguline tantristlik õhtu, kus on suurepärane võimalus praktiseerida tantrat ja leida häid sõpru. Ootatud on mehed ja naised, tule üksi või sõpruskonnaga! Eelnev tantra kogemus ei ole oluline.

Mõnusas olemises mängime meeltemänge, kuulame üksteise hingekeeli, tunnetame erinevaid olemisi. Aitame üksteisel avaneda, otsime üles armastuse, mis kipub vahel argimurede sisse ära kaduma ja õpime seda iseendas avardama. Võimalus leida uusi viise, kuidas ühenduda iseendaga, teiste ja eluga.

Õpituba on turvaline ruum, kus saame päriselt kontakti iseendaga ja teineteisega just meile sobivas tempos. Kus kaitsekihtidest loobumine ja haavatavusele loa andmine muundab kiirelt meie suhte enda ning teistega ehedaks, selgeks ja tingimusteta armastuseks, mis hoiab ja tervendab. Selline teekond viib meid seisundisse, kus me ei pea otsima heakskiitu väljastpoolt. Lihtsad ja töökindlad võtted aitavad olla pingevabad ja ühenduses endaga.

Praktikad on lihtsad, mängulised ja sügavale viivad. Need aitavad kõrvaldada suhtlussituatsioonides esile kerkivat sooritusärevust. Paljud meist kipuvad enda kaotama, kui satuvad olukorda, kus algab mäng või suhtlus, mis toob nähtavale tundeid. Õhtu ei keskendu tegutsemisele ja kuhugi jõudmisele, vaid suhestumisele hetkest hetke, olles lihtsalt koos, selles mis on. Nii on võimalik samm-sammult hoida ühendust iseendaga ja toimuvaga.

Loe osalejate tagasisidet: http://www.tantraflow.ee/tagasiside/ (linki avades kruti veidi allapoole, sealt leiad tantradate muljed, mis annavad aimu, ka tantraõhtutel toimuvast)

Eelista mugavaid rõivaid ja vihjame, et paljajalu on kõige mugavam.

Õhtule tule puhtana ja lõhnastamata
Tule ja ole lihtsalt Sina ise, aus ja ehe.

KOHT JA AEG
K 28. oktoober kell 18.30 -21.30 TARTUS
Tartu Loomemajanduskeskuse saalis, Kalevi 17

Osalustasu
25 eurot
vastassoost sõbraga kahepeale 40 eurot
Tasumine kohapeal sularahas

Kohtade arv on piiratud! Palume kindlasti etteregistreeruda!
ÕPITUPPA REGISTREERU SIIN:
https://goo.gl/forms/Z9gOKgW2Et1FjBJG2

LISAINFO: loomenaudinguroom@gmail.com või 524 0468

Peep Õunapuu
Olen kirglikult pühendunud kehatöö teraapiatele – keha tasakaalustamine, sidekoe energeetiline vabastamine, kehablokeeringute vabastamine, tantramassaaž ja energiatöö.
Samuti korraldan High on Life tantrafestivali, tantra kursuseid ja tantraõhtuid: TantraDate, TantraFlow jt.

Kontakt: info(a)tantraflow.ee
tantraflow.ee
highonlifefestival.com

Virge Kuivjõgi
Viimase 12 aasta jooksul olen õppinud erinevaid tervendusviise. Kõige rohkem on mind ennast toetanud, õpetanud ja lõputult inspireerinud vabastav hingamine ning teised hingamispraktikad. Olen hingamisterapeut ja organiseerin ka enesearengusündmusi, mis on mul endal silmad särama ja mida on rõõm teistega jagada (tantra, liikumis- ja hääleõpitoad, kontserid, TRE, jne.).

Põhiliselt tegutsen Tartus, aga aeg-ajalt teen hingamisgruppe Tallinnas. Individuaalseansse pakun Tartus ja Tallinnas.

Kontakt: virge.kuivjogi@gmail.com
www.facebook.com/loomenaudingu/
www.facebook.com/TantralinnTartu/

Mida kujutavad endast tantraõhtud?

* Eesmärk?
Läbi lihtsate praktikate jõuda kohalolusse, paremasse ühendusse iseenda ja teistega. Eriline kogemus võib puudutada sind sügavalt ja avardada potentsiaali.

* Kas tantraõhtud on ainult vallalistele ja või saan ka paarilisega tulla?
Võib tulla nii üksi kui paarilisega, sest fookus on isiklikul sisemisel kasvamisel.

* Mis on nendes õhtutes erilist?
See on unikaalne võimalus kohtuda kõigi vastassoost inimestega algusest peale meeletajude abil ja nii eriliselt aktiveerides taju ning kohalolu. Kogeda muutunud teadvuse seisundeid ja saada seeläbi ümbrusest enam informatsiooni.

* Mis siis, kui mulle mingi inimene või harjutus ei meeldi?
Harjutame kõike vastavuses oma piiridega ja igal ajahetkel võid olla kasvõi lihtsalt vaatleja.

TantraDate - SENSUAALSUS

read next